Zariaďovanie interiérov

Zariaďovanie interiérov

Bývate vo vzdušnom mestskom byte s vysokými stropmi alebo priestrannom dome? Milujete elegantné, kultivované a romantické interiéry? Vyskúšajte zariadenie svojho interiéru s použitím starožitného nábytku!

Starožitný nábytok môže byť súčasťou rôznych typov interiérov. Medzi štýly, kde starožitný nábytok nájde svoje uplatnenie patria najmä nasledovné. 

Provensálsky štýl:

Jeden z najobľúbenejších štýlov v slovenských domácnostiach, pri ktorom inšpirácia vychádza z romantického francúzskeho vidieka. Dominantná je biela farba a tvrdé drevené podlahy. Provensálsky štýl nie je o rovných a presných líniách, ale o príjemnom pocite, ktorý vychádza z vidieku.

Historický štýl:

Ďalší z obľúbených štýlov, ktorý sa delí buď na originálne starožitné doplnky a nábytok alebo na repliky, ktoré sú v domácnostiach častejšie. Kombinovať historický štýl je náročnejšie na konečný výsledok stojí za to.

Vintage a retro štýl:

Vlna retro štýlu sa prejavuje aj v interiéroch. Zaujímavé, kvalitné a nadčasové kúsky zo 60., 70. a 80. rokov si stále častejšie nachádzajú priestor v našich príbytkoch.

Industriálny štýl:

Industriálny štýl je čoraz stále populárnejší. Vymyká sa tradičnej predstave o interiéri. Vznikol najmä v mestskom prostredí z bývalých hál prerobených na luxusné lofty. Priznaný pohľadový betón, káble, elektroinštalácie alebo svetlá sú charakteristické pre tento štýl.

« 1 of 4 »